Prodej exkluzivního bytu 3+1 v Třebíči Na Kopcích

PRODÁNO

Novostavba, garážové parkovací místo, prostorný balkon, veškerý nábytek vyrobený na míru, skvělá lokalita a dva sklepy. To je jen krátký výčet toho, co tento byt nabízí svým novým majitelům...

Více informací

Prodej pozemku k výstavbě RD s krásným výhledem

PRODÁNO

Připravili jsme na prodej krásný pozemek o velikosti 1026 m2 k výstavbě rodinného domu v Balinách u Velkého Meziříčí.

Více informací

Prodej novostavby prostorného bytu 3+kk v Třebíči

PRODÁNO

Hledáte prostorný byt pro rodinu, blízko města, základní a mateřské školy a přitom přírodě na dosah? Pouhé 2 kilometry od Třebíče, v městské části Borovina, na vás čeká možná to pravé a ideální bydlení. Prohlédněte si s námi krásný a velký byt ve stále rychleji se rozvíjející a žádané lokalitě.

Více informací

Prodej krásného bytu 3+1 v Třebíči – Borovině

PRODÁNO

Tento moderní třípokojový byt po celkové rekonstrukci v Třebíči – Borovině je připraven pro nové majitele! Neváhejte a přijďte se podívat na prohlídku!

Více informací

Prodej bytu 3+1 v oblíbené části Hradce Králové

PRODÁNO

Hledáte komfortní rodinné bydlení v Hradci Králové? A co třeba slunný, prostorný byt velikosti 3+1 s lodžií v krásné a žádané čtvrti Hradce – Malšovice?

Více informací

Prodej zrekonstruovaného rodinného domu 4+kk v Mohelně

PRODÁNO

Sníte o rodinném domě s krásnou zahradou a bazénem? O místě, kde budete mít svůj klid, ale nebude to úplně na samotě? Splňte si s námi svůj sen. Představujeme vám zrekonstruovaný rodinný domeček o velikosti 4+kk v městysi Mohelno.

Více informací

Prodej krásného bytu 2+1 na "Hájku"

PRODÁNO

Přijďte se podívat na tento krásně zrekonstruovaný byt, který je právě k prodeji.

Více informací

Prodej bytu 2+1 v Třebíči – Borovině

PRODÁNO

Krásný světlý dvoupokojový byt po rekonstrukci v třebíčské Borovině hledá nové majitele! Neváhejte a přijďte se podívat, tento byt vás nadchne!

Více informací

Prodej novostavby bytu 2+kk na Kopcích

PRODÁNO

Hledáte byt pro Vaše bydlení či investici? Chcete se vyhnout rekonstrukci a užívat si výhod novostavby? V tom případě již nemusíte dál hledat, tento byt bude všechny vaše požadavky splňovat. Krásné a moderní interiéry čekají na nové majitele. Buďte jimi právě vy! Více informací již brzy.

Více informací

Pronájem dvoupokojového bytu v Třebíči

PRONAJATO

Právě nabízíme k pronájmu krásný byt o dispozici 2+kk po rekonstrukci, který se nachází v třebíčské Borovině. Ideální startovací byt nebo investiční příležitost.

Více informací