Prodej exkluzivního bytu 3+1 v Třebíči Na Kopcích

Novostavba, garážové parkovací místo, prostorný balkon, veškerý nábytek vyrobený na míru, skvělá lokalita a dva sklepy. To je jen krátký výčet toho, co tento byt nabízí svým novým majitelům...

Více informací

Prodej pozemku k výstavbě RD s krásným výhledem

Připravili jsme na prodej krásný pozemek o velikosti 1026 m2 k výstavbě rodinného domu v Balinách u Velkého Meziříčí.

Více informací

Prodej novostavby prostorného bytu 3+kk v Třebíči

Hledáte prostorný byt pro rodinu, blízko města, základní a mateřské školy a přitom přírodě na dosah? Pouhé 2 kilometry od Třebíče, v městské části Borovina, na vás čeká možná to pravé a ideální bydlení. Prohlédněte si s námi krásný a velký byt ve stále rychleji se rozvíjející a žádané lokalitě.

Více informací

Prodej zrekonstruovaného rodinného domu 4+kk v Mohelně

Sníte o rodinném domě s krásnou zahradou a bazénem? O místě, kde budete mít svůj klid, ale nebude to úplně na samotě? Splňte si s námi svůj sen. Představujeme vám zrekonstruovaný rodinný domeček o velikosti 4+kk v městysi Mohelno.

Více informací

Prodej bytu 2+1 v lokalitě Horka–Domky v Třebíči

Dvoupokojový byt po částečné rekonstrukci v oblíbené třebíčské lokalitě Horka–Domky je již připraven pro nové majitele.

Více informací

Prodej rodinného domu s velkou zahradou

Exkluzivně nabízíme prodej rodinného domu o dispozici 5+kk a celkovém pozemku 960 m2 v obci Myslibořice. Více informací po rozkliknutí detailu inzerátu. Budeme se na Vás těšit na prohlídce.

Více informací

Pronájem novostavby bytu 4+kk s terasou

Pro ty nejnáročnější z Vás máme naprostou bombu! Pronájem nadstandardního, prostorného a světlého bytu 4+kk s výhledem na celé město v lokalitě Na Kopcích.

Více informací

Prodej zrekonstruovaného bytu 3+1 v Třebíči

Nabízíme prodej krásně zrekonstruovaného a vybaveného třípokojového bytu v Třebíči – Borovině. Kromě zdařilé rekonstrukce noví majitelé jistě ocení i lodžii, výtah nebo sportovní vyžití v těsné blízkosti bytu.

Více informací

Prodej luxusního bytu s výhledem do parku

Tak na tento byt třebíčští určitě dlouho čekají! Překrásný byt po kompletní a velmi zdařilé rekonstrukci každého dostane krásným, vkusným a moderním interiérem.

Více informací

Prodej třípokojového bytu po rekonstrukci kousek od centra města

Nabízíme prodej bytu o dispozici 3+kk ve skvělé lokalitě Velkého Meziříčí. Více informací po kliknutí na tlačítko "Více informací".

Více informací