Prodej novostavby rodinného domu v Koutech u Třebíče

PRODÁNO

Moderní novostavba připravená k nastěhování nových majitelů

Mít tak vlastní rodinný dům, který je ihned k nastěhování. A u toho stěhování se moc nenadřít? Tak přesně tohle tento dům nabízí novým majitelům. Novostavba, která se nachází jen kousek od města Třebíče, se prodává kompletně vybavená a Vám tak stačí sbalit kufr a rovnou se nastěhovat.

Dům o dispozici 4+kk se zastavěnou plochou 175 m2 na pozemku o velikosti 850 m2 je polohou poslední ve slepé ulici nové rodinné zástavby na konci obce. Jedná se dvoupodlažní stavbu, která je postavená z 50centimetrových cihel značky Heluz. Cihly jsou vyplněny polystyrenem a už se nezateplují. Dům je připojený na obecní vodovod, kanalizaci a elektřinu. K domu je přivedený i plyn, ale nevyužívá se. Vytápění je zajištěno elektrokotlem a podlahovým vytápěním v celém domě. 

Ze zádveří se vstupuje do prostorné chodby, ze které je vstup do všech obytných místností. V celém prostoru je položena vinylová podlaha. V domě se nachází tři prostorné pokoje – ložnice, dětský pokoj a druhý dětský pokoj, který je v současnosti využit jako velkorysá šatna. Koupelna nabízí dostatek prostoru – nachází se v ní volně stojící vana i sprchový kout a toaleta. Samostatná toaleta je umístěna v další části domu.

Obývací pokoj je spojený s kuchyňským koutem, ve kterém se nachází moderní kuchyňská linka, na které každá kuchařka ocení především její prostor. Celá kuchyně je řešena praktickým bezúchytkovým systémem. V kuchyni naleznete troubu, mikrovlnou troubu, americkou lednici s dávkovačem ledu a napojením na vodovod, myčku, indukční desku, digestoř a granitový dřez. Na linku navazuje masivní jídelní stůl, kde se usadí pohodlně 8 osob. Pohodovou atmosféru celé místnosti navozuje rohová krbová vložka a prostorná sedací souprava. Z obývacího pokoje je přímý vstup do zahrady, pod plánovanou pergolu.

V domě se dále nachází technická místnost, ze které se prostupuje do garáže. V technické místnosti jsou posuvné dveře, které šikovně schovají kotel, bojler i pračku se sušičkou.

Do garáže se vjíždí elektricky ovládanými vraty značky Trido. Dveřmi z garáže se dostáváme na zahradu, na které jsou hotovy základní zemní práce. Je zde umístěna retenční nádrž a vytvořena skalka z kamenů z lomu, která krásně rozdělila svažitý terén. Zahrada domu je orientována na jihozápad a po celý den si tak můžete užívat slunečních paprsků, které ale i díky předokenním žaluziím nedosvítí přímo do domu, což brání přehřívání vnitřních prostor v letních měsících. Pozemek je ohraničen betonovým plotem. Dlažba (Diton- Marmo) okolo domu je již zakoupena, stačí ji položit dle představ nových majitelů

Celý dům je chráněn zabezpečovacím systémem a bezpečnostním uzamykáním dveří. Okna jsou opatřena elektricky ovládanými předokenními žaluziemi od značky Diamond design a okenními sítěmi. Okna jsou plastová trojskla od značky Dafe. 

Na domě je potřeba dokončit fasádu (hromosvody jsou již zasekány) a položit dlažbu (která je již zakoupena).

Velkou výhodou je možnost převzetí hypotečního úvěru ve výši cca 5 mil. Kč za skvělých podmínek – úroková sazba 2,5 % s fixací na 5 let (úspora na úrocích  v této fixační době oproti současným sazbám cca 700.000 Kč).

Prodej novostavby rodinného domu v Koutech u Třebíče

Prostorná kuchyně vyrobená na míru

Celý interiér je tvořený dekorem dřeva – dubu a černé barvy. Kuchyňská linka disponuje oblíbeným bezúchytkovým systémem. Součástí jsou vestavné spotřebiče a prostorná americká lednice. Na kuchyňský ostrůvek navazuje prostorný masivní jídelní stůl.

Teplo domova v rodinném kruhu

Příjemnou atmosféru a teplo domova v obytném prostoru navozuje krásný rohový krb, u kterého se budete potkávat s celou rodinou na prostorné sedací soupravě. Vedle krbu se nachází praktický prostor pro uskladnění dřeva.
Z obývacího prostoru se také dostanete přímo na zahradu.

Prodej novostavby rodinného domu v Koutech u Třebíče
Prodej novostavby rodinného domu v Koutech u Třebíče

Čistý a jednoduchý design

V této moderní prostorné koupelně vás na první pohled zaujme její jednoduchý a čistý design, který podtrhuje volně stojící vana. Naleznete zde i prostorný sprchový kout a toaletu.

Možnost využití dalšího prostoru

V případě, že by vám dispozice 4+kk nedostačovala, můžete využít další prostor, který nabízí obytné podkroví. Druhé podlaží domu si můžete připravit dle svých představ. Ať už si rozšíříte současnou dispozici, nebo budete budovat druhou bytovou jednotku, dům je na tyto možnosti připravený.

Prodej novostavby rodinného domu v Koutech u Třebíče
Prodej novostavby rodinného domu v Koutech u Třebíče

Klidné místo v nové zástavbě

Dům má ideální polohu. Nachází se ve slepé ulici nové rodinné zástavby na okraji obce. Sousedí pouze s jedním rodinným domem, což poskytuje dostatečný klid a soukromí.

Moderní vybavení

zabezpečovací systém
podlahové vytápění
předokenní rolety
krbová vložka

Občanská vybavenost

MŠ a ZŠ
potraviny
pošta
pohostinství

Inženýrské sítě

voda
kanalizace
elektřina
plyn

Jihlava

20 min

Třebíč

12 min

Velké Meziříčí

20 min

Cena domu zahrnuje provizi, právní, finanční a administrativní servis. Zajistíme pro Vás i nejvýhodnější financování nemovitosti.

Neváhejte a přijďte si své nové místo k životu prohlédnout osobně. 

Na prohlídce se na Vás bude těšit Ing. Veronika Křečková.

Těšíme se na vás.

Chcete i vy prodat nemovitost?