Reference

Martina a Martin Rutovi

"Velice si vážíme práce, kterou paní Veronika Křečková se svým týmem odvedla při prodeji našeho rodinného domu. Od začátku se nám líbil profesionální přístup, prezentace a celkové nasazení pro finální výsledek. Velkou výhodou jsme jak my i kupující viděli ve finančním poradenství, které Reality Indeed nabízí. Tím byla zajištěna hbitost při financování. Reality Indeed za naši rodinu mohu jedině doporučit a přeji jim hodně spokojených klientů."

Monika Novotná

“Naprosto profesionální přístup, ochota a vstřícnost. Od podpisu smlouvy, vytvoření fotodokumentace a videodokumentace našeho bytu, přes prohlídky a konečný prodej, vše probíhalo naprosto skvěle a vše bylo vyřízeno za nás. A hlavně, co je v této době důležité a u málokoho je to v práci vidět, RK vždy jednala s opravdu viditelným zápalem a zájmem o ten nejlepší poskytnutý servis zákazníkovi. Zajem o co nejkvalitneji odvedenou práci děla tuto RK opravdu v našich krajinách výjimečnou, už na jejich propagaci je evidentní, že svoji práci miluji a dělají jí nejlépe, jak mohou - tak, jak se to dělat má! A díky tomu jim zde může těžko někdo konkurovat. Za mě tedy jednička ve svém oboru a všem doporučuji k prodeji nemovitosti vybrat prave je, budete určitě spokojeni.”

Václav Matoušek a Květa Dvořáková

“Děkujeme panu Ing. Novotnému za profesionální a přitom lidský přístup při koupi bytu. S jeho službami jsme byli nadmíru spokojeni a přes naše vysoké požadavky vše proběhlo velice rychle a spolehlivě. Reality Indeed můžeme jen doporučit. 100% servis od A do Z.”

Petra Smejkalová

“Perfektni servis, schopnost nalézt řešení i tam kde prakticky neexistuje, profesionalita, empatie. Vše precizně zajištěno. Reality indeed mužů jen doporučit a ještě jednou poděkovat paní Veronice Křečkove za její přístup, rady, ochotu i chuť se společně zasmát při řešení neobvyklých situaci.”

Jakub Nováček

“Profesionální, přátelský a nenucený přístup, 100% servis, vše bylo vyřízeno za nás. A to od sjednání hypotéky v bance až po obcházení všech úřadů. Zkrátka koupě nemovitosti bez starostí a hlavně v klidu. Můžu jen doporučit. Pokud bych v budoucnu řešil další koupi či prodej nemovitosti, tak jedině přes Reality indeed.”

Klára Bendová

"Přes paní Křečkovou jsem prodávala byt a rozhodně můžu jen a jen doporučit.

Její jednání, od první schůzky až po předání bytu, bylo na profesionální úrovni, skvělá komunikace, empatický přístup a vše vyřídila za mě. O nic jsem se nemusela starat.

Ráda bych vyzdvihla profesionálního fotografa a veškerý servis spojený s prodejem bytu."

Jan Kolman

“Velice kladně hodnotím profesionální přístup při prodeji bytu. Skvělé nápady, zejména natočení videa ve skvělé kvalitě a osobní jednání od první schůzky, kde hlavní prioritou bylo co nejmenší časové vytížení zákazníka (termíny, prohlídky bytu, administrativa na úřadech)-vše vyřízeno za mě. Děkuji zejména Tomášovi Novotnému a jednoznačně doporučuji nejen známým tuto realitní kancelář.”

Tomáš Knotek

"Profesionální a přátelský přístup od prohlídky bytu- Tomáše Novotného, přes pomoc s financováním- Jakubem Křečkem, až k samotné koupi a předání bytu. O vše postaráno za nás. Realitní kancelář můžu jen doporučit." 

Věra

“REALITY INDEED = vskutku dobrá volba realitních služeb • perfektní servis spojený s prodejem bytu, založený na profesionalitě, empatickém přístupu, ochotě a skvělé komunikaci •” 

Dagmar Balcarová

“Přes pana Novotného jsme prodávali rodinný dům. Jeho jednání bylo velmi na úrovni, přistupoval k prodeji spolehlivě a ochotně. Rodinný dům jsme prodali velmi rychle a vše za nás pan Novotný vyřídil. Neměli jsme s prodejem žádnou starost ani problém.”