Prodej rodinného domu v Krnčicích

PRODÁNO

V malebné vesnici Krnčice ležící necelé 3 km od Moravských Budějovic nabízíme k prodeji rodinný dům určený k celkové rekonstrukci. Tento dům disponuje dvěma staveními – hlavní obytnou částí o dispozici 2+1 jejíž součástí je i garáž s technickou místností a výměnkem o dispozici 1+1.

Nemovitost dříve sloužila také jako hospodářská usedlost a nabízí tak na pozemku spoustu dalších prostor v podobě pracovních dílen, skladovacích místností, stodoly, původních chlévů nebo zahrádky. Střešní prostory nad hlavním domem, výměnkem a průjezdem do dvora nabízí možnost rozšíření obytných částí domu vybudováním půdní vestavby.

Využít lze také další části pozemku přeměnou na jihozápadně orientovanou terasu, rozkvetlou zahrádku, dětské hřiště nebo kuchyň s posezením a mnoho dalšího. Dům je připojený k elektřině a plynu s možností připojení k obecní kanalizaci a vodovodu. Uvedené rozměry jsou orientační. Za pozemkem o velikosti 1 430 m2, na kterém se nachází prodávaná nemovitost, se za stodolou rozkládá další pozemek o velikosti 698 m2, o jehož možném zakoupení lze v případě zájmu také individuálně jednat.

Prodej rodinného domu v Krnčicích

Pohoda a klid venkova

Příroda, pohoda a klid venkova vás v Krnčicích a okolí přímo pohltí. Tato malá vesnička leží v jižní části Českomoravské vrchoviny, pouhé 3 km od Moravských Budějovic v okrese Třebíč. I přes to, že jsou Krnčice malou vesničkou, je v její blízkosti k dispozici veškerá občanská vybavenost, a to díky sousedním 1 km vzdáleným Novým Syrovicím, pod které Krnčice spadají. Zde naleznete prodejnu smíšeného zboží, mateřskou školu, autobusovou zastávku, poštu nebo místní hospůdku.

Možnost rozšíření obytných částí

Střešní prostory nad hlavním domem, vejměnkem a průjezdem do dvora nabízí možnost rozšíření obytných částí domu vybudováním půdní vestavby. Můžete pak klidně ubytovat na víkend rodinu nebo partu kamarádů.

Prodej rodinného domu v Krnčicích
Prodej rodinného domu v Krnčicích

Dostatečné využití prostoru

Hodila by se vám prostorná dílna? Potřebujete dostatek skladovacího místa? Rádi zahradničíte nebo pořádáte grilovačky pro rodinu a přátele? Tak nejen pro tyto oblíbené aktivity a mnoho dalšího se další prostory nacházející se na pozemku dají přeměnit a využít. Zcela nový skladovací prostor, moderní dílnu nebo terasu lze vybudovat předěláním původních chlévů, staré dílny nebo stodoly. Navíc díky vhodnému umístění jednotlivých budov nebudete mít o soukromí nouzi.

Krnčice a jejich okolí

Na své si přijdou i milovníci volnočasových aktivit díky rekreační chatové oblasti Kosová – Hrachovec (Jackov), uklidňujícím okolním rybníkům, cyklotrase Jihlava – Třebíč – Raabs nebo nedaleké Vranovské přehradě.

Prodej rodinného domu v Krnčicích

Rekreační a chatová oblast

Soukromí a uklidňující okolní příroda

Rozlehlý pozemek – cca 1 430 m2

Třebíč

25 km

Moravské Budějovice

3 km

Znojmo

30 km

Rádi ve volném čase sportujete? Jezdíte na kole? Tak to jistě nesmíte vynechat cyklotrasu Jihlava – Třebíč – Raabs. Vychutnáte si nejenom samotnou jízdu a krásnou přírodu, ale také odpočinek při zastávkách v přilehlých hospůdkách. Pohodu při lenošení na pláži, projížďku lodí, prohlídku hradu Bítov nebo vranovského zámku si užijete výletem na nedalekou vranovskou přehradu. Na své si přijdou také milovníci chataření, houbaření, klidu a procházek v přírodě a to díky rekreační oblasti Kosová – Hrachovec, (Jackov) a jejím uklidňujícím rybníkům.

Veškerá občanská vybavenost včetně ZŠ, MŠ, pošty, obchodního domu, potravin, ale také venkovního koupaliště, sportovišť a oblíbených místních hospůdek je dostupná v sousedních Nových Syrovicích a Moravských Budějovicích.

 

Cena domu zahrnuje provizi, právní, finanční a administrativní servis. Zajistíme pro Vás i nejvýhodnější financování nemovitosti.

Neváhejte a přijďte si své nové bydlení nebo místo pro klidnou rekreaci prohlédnout osobně. 

Na prohlídce se na Vás bude těšit Ing. Tomáš Novotný.

Těšíme se na vás.

Chcete i vy prodat nemovitost?