Prodej rodinného domu k rekonstrukci v Popůvkách u Náměště nad Oslavou

PRODÁNO

V obci Popůvky, ležící 12 km jižně od Náměště na Oslavou mezi Třebíčí a Brnem, nabízíme k prodeji rodinný dům včetně přilehlých hospodářských stavení, které se nacházejí na pozemku o celkové ploše 2 102 m2. Dům je již připravený k rekonstrukci a díky velkorysé rozloze zastavěné plochy jej noví majitelé mohou jednoduše upravit na dispozici 5+kk.

Nemovitost byla dříve využívána jako hospodářská usedlost se dvěma zachovalými stodolami a dalšími prostory pro dílnu, chlév nebo skladovací místo. Dům má zcela nové rozvody elektřiny a zabudovanou fotovoltaickou elektrárnu

Přípojky na obecní vodovod a plyn jsou umístěny před domem. Nemovitost je připravena na zabudování vlastní ČOV, ke které je již schválená projektová dokumentace. 

Prodej rodinného domu k rekonstrukci v Popůvkách u Náměště nad Oslavou

Úspora energií

K dlouhodobé úspoře nákladů na chod domácnosti lze využít nově vybudované fotovoltaické elektrárny, vodu můžete čerpat ze studny, která je přímo na pozemku domu.

Dostatečné využití prostoru

Prostorný dvorek s orientací na jihovýchod vybízí k výstavbě terasy, nebo zimní zahrady s dostatkem sluníčka po celý den. Využít lze také další části pozemku přeměnou na rozlehlou zahradu se záhonky, dětské hřiště, nebo pergolu s posezením a mnoho dalšího.

Prodej rodinného domu k rekonstrukci v Popůvkách u Náměště nad Oslavou
Prodej rodinného domu k rekonstrukci v Popůvkách u Náměště nad Oslavou

Atraktivní rekreační oblast

Rádi ve volném čase sportujete, rybaříte anebo jen tak lenošíte na pláži? To vše si vychutnáte v nedalekém Autocampu Wilsonka, který je vzdálený 4 km. Odpočinek a relaxaci si můžete dopřát v přírodě v údolí řeky Oslavy, houbařením nebo plavbou lodí po vodní nádrži Dalešice. Na výlet můžete vyrazit třeba na Mohelenskou hadcovou step, hrad Bítov, zámek Vranov nad Dyjí nebo do oblíbeného dalešického pivovaru.

Dům připravený k rekonstrukci

Velkorysá rozloha pozemku 2 102 m2

Fotovoltaická elektrárna

Náměšť nad Oslavou

12 km

Třebíč

20 km

Brno

45 km

Obec Popůvky leží ve východní části Českomoravské vrchoviny mezi Třebíčí a Brnem. Veškerá občanská vybavenost pro obyvatele obce je dostupná v nedalekém Mohelně a Náměšti nad Oslavou.

Cena domu zahrnuje provizi, právní, finanční a administrativní servis. Zajistíme pro Vás i nejvýhodnější financování nemovitosti.

Neváhejte a přijďte se na své nové bydlení nebo místo pro rekreaci podívat osobně.

Na prohlídce se na Vás bude těšit Ing. Tomáš Novotný.

Chcete i vy prodat nemovitost?