Ing. Veronika Křečková

Ing. Veronika Křečková

Jmenuji se Veronika Křečková a v oboru financí a realit pracuji již čtvrtým rokem. Po studiu Podnikové ekonomiky na Masarykově Univerzitě jsem nastoupila do zaměstnaneckého poměru, ale poměrně brzy jsem poznala, že práce v zaměstnání není nic pro mě. 

Ráda se učím novým věcem, ráda se potkávám s novými lidi a vůbec nejradši trávím čas se svými klienty. Během práce ve financích jsem pochopila, že s financemi je úzce spjatý trh s nemovitostmi-ať už pro vlastní bydlení nebo jako část investičního portfolia klientů. Čím více jsem pronikala do obchodu s nemovitostmi, tím více mě tato práce začala bavit a naplňovat. Svojí prací žiji a snažím se ji dělat, jak nejlépe dovedu. Uvědomuji si, že prodej nemovitosti je často jedna z největších finančních transakcí v životě, ať už prodávajících, tak i kupujících, a podle toho ke klientům přistupuji. 

Snažím se poskytovat realitní služby na velmi profesionální úrovni a empaticky přistupovat ke každému klientovi. Odměnou mi je spokojený prodávající, který pochopí, že nepřišel o část ceny díky provizi, ale že se jeho cena navýšila díky mým službám. Na druhé straně je to poté kupující, který ocení komplexní servis vč. vyřízení financování.