Ing. Tomáš Novotný

Ing. Tomáš Novotný

Jmenuji se Tomáš Novotný. Do oblasti financí a realit jsem se dostal při studiu oboru Finance a investiční management na Mendelově Univerzitě v Brně od roku 2011. Postupně jsem získával praxi v tomto oboru působením v bance, pojišťovně a obchodováním finančních derivátů na mimoburzovním trhu. Během této doby jsem zjistil, že nejlepším možným způsobem, jak kvalitně pracovat se svými klienty, je možnost nabídnout jim široké, profesionální a komplexní portfolio finančních služeb.

Proto od roku 2016 pracuji jako finanční konzultant pohybující se v oblasti pojišťovnictví, investic, bankovnictví, reality ale také i daní.

Během postupného získávání zkušeností jsem pochopil, jak velkou přidanou hodnotu mají realitní služby, díky kterým mohu umožnit svým klientům dosahovat nejen vlastního vysněného bydlení, ale hlavně ulehčit obtížnou cestu při prodeji nebo pronájmu nemovitosti již vlastněné. Úspora času, úspora nákladů, vyšší zisk, finanční, administrativní a právní servis a také výběr vhodného kupujícího či nájemníka patří právě mezi tu přidanou hodnotu, kterou mohu svým klientů nabídnout.

Mezi mé klienty patří fyzické osoby nepodnikatelé, podnikatelé OSVČ , a také osoby právnické. Věřím v dlouhodobé partnerství, důvěru a zodpovědnost, díky kterým můžeme společně se svými klienty dosahovat finanční stability, růstu majetku a plnění krátkodobých i dlouhodobých cílů.