Prodej garáže Kubišova, Třebíč

Cena: PRODÁNO

Exkluzivně nabízíme prodej garáže v atraktivní lokalitě Horka-Domky, s napojením na ulici Kubišova, za čerpací stanicí Shell v Třebíči. Více informací po rozkliknutí detailu inzerátu.

Více informací

Pronájem bytu 2+1 Novodvorská, Třebíč

Cena: PRONAJATO

Připravujeme pro Vás pronájem částečně zařízeného bytu o velikosti 2+1 na ulici Novodvorská v Třebíči. Podrobnější informace po rozkliknutí inzerátu.

Více informací

Pronájem bytu 2+kk Kremláčkova, Třebíč

Cena: PRONAJATO

Exkluzivně pro Vás připravujeme pronájem nových bytů na ulici Kremláčkova v Třebíči, lokalita na Kopcích. Částečně zařízené byty o dispozici 2+kk až 3+kk s kuchyňskými linkami na míru vč. vestavných spotřebičů. Krásné a moderní interiéry čekají na nové nájemníky. Buďte první nájemník právě vy! Více informací již brzy.

Více informací

Prodej bytu 2+kk v Třebíči

Cena: PRODÁNO

Tak na tento byt třebíčští určitě dlouho čekají! Překrásný byt po kompletní a velmi zdařilé rekonstrukci každého dostane krásným, vkusným a moderním interiérem.

Více informací

Prodej bytu 3+kk ve Velkém Meziříčí

Cena: PRODÁNO

Nabízíme prodej bytu o dispozici 3+kk ve skvělé lokalitě Velkého Meziříčí. Více informací po kliknutí na tlačítko "Více informací".

Více informací

Prodej bytu 3+kk v Jinošově u Velké Bíteše

Cena: PRODÁNO

Nabízíme prodej slunného a prostorného bytu o dispozici 3+kk v Jinošově. Více informací po kliknutí na tlačítko "Více informací".

Více informací

Prodej rodinného domu 3+1 Šebkovice

Cena: PRODÁNO

Nabízíme Vám k prodeji zděný, částečně podsklepený, rodinný dům o dispozici 3+1 v malebné obci Šebkovice, jehož historie se píše již od roku 1904. Pro podrobnější informace klikněte na tlačítko Více informací.

Více informací

Pronájem bytu 4+kk v Třebíči

Cena: PRONAJATO

Pronájem nadstandardního prostorného a světlého bytu 4+kk v Třebíči v lokalitě Na Kopcích. Pro více informací klikněte na tlačítko "Více infomací".

Více informací

Prodej bytu 1+kk v Ivančicích

Cena: PRODÁNO

Světlý a zařízený byt v osobním vlastnictví o dispozici 1+kk s venkovní terasou. Pro podrobnější informace klikněte na tlačítko Více informací.

Více informací

Prodej bytu 1+1 Zahraničního odboje, Třebíč

Cena: PRODÁNO

Prodej bytu o velikosti 1+1 v Třebíči–Borovině. Tento zařízený byt ve stále více žádané lokalitě je volný k nastěhování okamžitě. Pro podrobnější informace klikněte na tlačítko Více informací.

Více informací