Prodej prostorného dvoupokojového bytu u centra Třebíče

REZERVOVÁNO

Hledáte krásný a prostorný byt, ve kterém byste mohli začít brzy bydlet nebo jej pronajímat? Jste nároční na moderní vybavení? Měl by váš vybraný byt disponovat aspoň dvěma místnostmi, být ve městě a přitom blízko přírody? Pak pro vás máme skvělý tip. Prohlédněte si s námi krásné dvoupokojové bydlení téměř v centru Třebíče.

Prodej prostorného dvoupokojového bytu u centra Třebíče

Neztrácejte čas zařizováním bytu- tento je připravený k nastěhování již zařízený!

Nabízíme vám pěkně zrekonstruovaný byt o rozloze 74 metrů čtverečních. Má dispozici 2+kk, tedy dvě prostorné místnosti, kuchyňský kout a šatnu, kterou ocení nejen náročná majitelka. Tento byt rekonstruovaný v roce 2016 je v osobním vlastnictví a prodáváme jej už vybavený.
V kuchyni tak mimo jiné oceníte vestavné spotřebiče včetně myčky, mikrovlnné trouby nebo prostorné americké lednice.

Bydlení bez kompromisů

74 metrů čtverečních je na dvoupokojový byt už pořádný prostor! Díky velkorysým rozměrům bytu si tak můžete dopřát v ložnici velkou skříň, dětský koutek s postýlkou či stolek na PC a stále budete mít dostatek prostoru.

Prodej prostorného dvoupokojového bytu u centra Třebíče
Prodej prostorného dvoupokojového bytu u centra Třebíče

Perfektní lokalita - bydlení v centru a zároveň v přírodě

Pozitivní je na tomto bytě také lokalita, ve které se nachází. Bydlet budete téměř v centru Třebíče a přitom jen pár kroků od přírody. Do Libušina údolí a nebo Tyršových sadů je to jen kousek.

Autobusové nádraží

1 min

Centrum města

2 min

Tyršovy sady

2 min

Pokud máte rádi moderní prostorné bydlení, neváhejte se také podívat na virtuální prohlídku, kde si nemovitosti můžete důkladně prohlédnout zde 

Cena bytu zahrnuje provizi, právní, finanční a administrativní servis. Zajistíme pro Vás i nejvýhodnější financování nemovitosti.

 

Neváhejte a přijďte si své nové místo k životu prohlédnout osobně. 

Těšíme se na vás.

Domluvte si prohlídku vašeho nového bydlení