Prodej bytu 3+1 Okružní, Třebíč

Cena: PRODÁNO

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji slunný byt s výtahem a novou lodžií v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 umístěný ve třetím nadzemním podlaží z celkových devíti.
Bytový dům i bytová jednotka jsou ve výborném stavu díky průběžným rekonstrukcím. Byt je plně zařízen/vybaven a připraven tak pro nastěhování nových vlastníků. K dispozici jsou dále sklepní kóje, prádelna, dílna a kočárkárna. 
Byt se nachází v klidné části Borovina na ulici Okružní v Třebíči s přímým spojem do centra. V blízkosti bytu je k dispozici veškerá občanská vybavenost – MŠ a dětská lékařka hned vedle budovy, přes silnici autobusová zastávka MHD (dojezd do centra 10 min), nové víceúčelové sportovní a dětské hřiště, u rybníka možnost wakeboardingu. 
Lokalita Třebíč Borovina-Za rybníkem je okrajová klidná část města s blízkostí k přírodě, přesto s výbornou dostupností. Překrásný a uklidňující výhled na rybník včetně okolní přírody z jihovýchodní části bytu. Ideální pro všechny věkové generace. Vhodný i jako investiční byt.
Cena bytové jednotky včetně provize za právní, finanční a administrativní servis je 2 990 000 Kč. Možnost finanční a právní konzultace a zajištění financování nemovitosti je samozřejmostí.